fbpx

Об’єднані мовою

До рідного слова торкаюсь душею,

                                      Боюсь очорнити чи зрадить його.

В. Геращенко

Щорічно українці святкують День української писемності та мови, який припадає на 9 листопада. Не став винятком і Рівненський ліцей «Елітар».

Цьогоріч це свято має особливе і надзвичайно актуальне значення. Усі, хто борються за мову й власну територію, — істинні патріоти. Не забуваймо: українська мова робить нас унікальними й особливими. Увесь світ визнав цей факт. Аби бути сильним і незнищенним, потрібно мати рідне слово. Настала пора усвідомити, що таке мова для нації!

У День української писемності та мови традиційно відбувся найбільший україномовний флешмоб – Радіодиктант національної єдності. Не лише учні всіх класів, а й учителі долучилися до написання, демонструючи свою національну гідність та небайдужість.

Бібліотекар Віра Володимирівна підготувала стенд актуальної літератури «Породжені у слові», дібравши новинки сучасних видань. Усі охочі мали змогу ознайомитися з ними.

Проте найклопіткішим етапом роботи став артмоб «Що для мене мова..?», який ініціювали учні 10 фм та 9 бх класів. Підготувавши низку питань, вони брали інтерв’ю у всіх учасників освітнього процесу. Навіть повітряна тривога не стала на заваді. Ліцеїсти заповзято працювали в укритті.

Ми вкотре довели: українці непереможні! Обороняємо не лише своє життя,  а й історію, традиції, культуру, МОВУ! Адже переконані в тому, що неможливо знищити тих, хто вперто наближається до мети – святої перемоги. Обєднані мовою, вистоїмо, бо ми – нащадки гордих предків!

Оксана Бондаренко, учитель української мови та літератури

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email