fbpx

День Соборності

22 січня в Україні відзначають День Соборності. Це важлива дата в історії нашої країни, адже саме 22 січня 1919 року Західноукраїнська Народна Республіка та Українська Народна республіка підписали Акт Злуки. Прагнення мільйонів українців мати єдину державу з власною мовою, історією втілилося в життя. Цей акт, безумовно, мав історичне значення, адже у 1990 році, українці сполучили живим ланцюгом Львів та Київ, цим самим підтвердили свій намір мати незалежну Україну.

   Ліцеїсти 8-БХ та 8-ФМ класу  переглянули документальний фільм «День Соборности України . Акт злуки: відтворення історичної правди» та кінохроніки того часу, після чого мали моживість обговорити та висловити власні думки. Також вони виступили із власними доповідями та презентували свої творчі доробки у вигляді постеру чи колажу.

   Із ліцеїстами старших класів було проведено тематичну бесіду на тему з обговоренням. Вони впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

вчитель історії О. Левчунець

22.01.2022 «День Соборності України» — Google Фото

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email