fbpx

«Flowers4school» — проєкт Голандії

У єдності з природою

Надворі 2 січня, нещодавно Україна відсвяткувала новоліття, а учні та педпрацівники Рівненського ліцею «Елітар» упорядковують квітники! Саме так! Адже зима – це привід ще більше поріднитися і поєднатися з природою.

Ліцеїсти 11-БХ та 9-БХ за сприятливих умов класів на чолі з учителями висаджували цибулини тюльпанів, нарцисів і крокусів, ошляхетнюючи територію нашого освітнього закладу.

Ліцей «Елітар» став учасником благодійного освітнього проєкту «Flowers4school» від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл. Провайдером в Україні є найбільший інтернет-магазин «Florium».

Нарешті й ми дочекалися: отримали  посилку із 500 цибулинами квітів від Flowers4School!

Висадка цибулин від Flowers4School – це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти на шкільній  клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть у захваті!

Я, Заболотна Віталія Володимирівна, вчитель біології Рівненського ліцею «Елітар», подала  заявку на участь у  благодійному освітньому проєкті «Flowers4school». Нещодавно ми отримали  колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів.

          Головна місія – ознайомити дітей зі світом квітів та за їхньою допомогою висадити цибулинки на території своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже, що садівництво – це весела і потрібна справа, яка розвиває любов до землі нашої Батьківщини.

Відрадно, що діти із великим бажанням долучаються до акцій такого роду, що свідчить про сформовану екологічну компетентність, тому що природа – передумова збереження здоров’я людини.

Безмежно вдячні організаторам акції за ініціативу!

Заболотна Віталія Володимирівна,

Бондаренко Оксана Ігорівна

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email