fbpx

«Науковий фронт»

«Науковий фронт» (захист наукових робіт на базі Рівненського ліцею «Елітар»)

Незважаючи на воєнний стан в Україні, продовжується робота з виявлення і підтримки обдарованих учнів, здібних до науки. Так, нещодавно на базі Рівненського ліцею «Елітар» Рівненської міської ради  відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Рівненського ліцею «Елітар» та Рівненської територіальної громади у відділеннях: «Хімія та біологія», «Інформаційні технології», «Фізики та астрономії» та «Математики». 12 січня 2024 року педагогічні працівники Рівненського ліцею «Елітар» та наукові працівники Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненської медичної академії та Рівненського державного гуманітарного університету Турбал Богдан Юрійович, Куницький Сергій Олегович, Хмеляр Інеса Макарівна, Гусаковська Тетяна Михайлівна та Желюк Олег Миколайович взяли участь у роботі журі I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Рівненської територіальної громади МАН України.

Учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт представили результати своїх досліджень. Пройшов постерний захист науково-дослідницьких робіт. За результатами проведеного конкурсу були визначені переможці.

Найкращі наукові роботи будуть представлені на ІІ етапі (обласний) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Бажаємо успіху та перемоги на науковому фронті. Слава Україні!

Данилюк Р.Е., заступник директор з НВР РЛ «Елітар»

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email