fbpx

Керують ліцеїсти

Самоврядування в навчальних закладах відіграє важливу роль у формуванні лідерських якостей серед учнів, а також сприяє підвищенню взаєморозуміння між учнями, вчителями і адміністрацією. Один із найцікавіших та найпопулярніших способів впровадження самоврядування — це організація такого дня на передодні святкування Дня вчителя, коли учні мають можливість обмінюватися ролями з адміністрацією та вчителями.

День самоврядування в ліцеї розпочався із традиційної лінійки на подвір’ї ліцею, де директор — Олег Миколайович представив учням нову адміністрацію. Директором учнівського  самоврядування було представлено Додчука Михайла, учня 11 фм класу. Грицак Тетяна та Гопчак Аміна, учениці 11 фм класу виконували ролі заступників директора з навчально-виховної роботи та виховної роботи. Ярощук Марта, учениця 11 бх класу — заступник директора з наукової роботи. Роль заступника директора з господарської частини отримав Спічак Іван, учень 11 фм класу. Воробей Ірина та Грушовець Марія, учениці 11 бх класу  — медсестри, а  Колобова Вікторія та Ребріна Дарина — психологи. Представники учнівського самоврядування висловили свої вимоги та  рекомендації для учнів на день.

День учнівського cамоврядування у нашому ліцеї пройшов цікаво та пізнавально і для нас був успішним. Учні, які взяли на себе ролі адміністрації, навчилися працювати в команді, приймати важливі рішення та бути відповідальними за свої дії. Цей день також сприяв покращенню взаєморозуміння між учнями, вчителями та адміністрацією. Учні отримали можливість висловити свої думки та ідеї стосовно покращення навчального середовища, що сприятиме подальшому розвитку ліцею. Завдяки такому заходу наш ліцей став ще більш відкритим та демократичним місцем для навчання та розвитку. Цей досвід показав, що учні можуть бути активними учасниками управління навчальним закладом та приймати відповідальність за його майбутнє.

День cамоврядування — це не тільки цікавий ініціативний проект, але й важлива можливість для учнів навчитися лідерським та управлінським навичкам, а також сприяти розвитку демократичних цінностей у молодому поколінні.

Тетяна Грицак, Аміна Гопчак, Анастасія Вакульчук,

 Михайло Додчук, Іван Спічак, представники учнівського парламенту

 від 11 фізико-математичного класу

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email