fbpx

СТОП — булінг!

Булінг (цькування) — це ганебне явище, якому не місце у будь-якому колективі. 4 листопада світова спільнота відзначає день протидії булінгу, щоб нагадати усім ліцеїстам що це таке, учні 10-ФМ класу зняли соціальну рекламу “Булінг — це зло!”, щоб донести всім ознаки цькування, способи протидії та до кого можна звернутися по допомогу.

                                           Вчителька громадянської освіти                            Ольга Левчунець

У рамках тижня протидії булінгу у 8 класі природничо математичного профілю була проведена  виховна година з елементами тренінгу. Метою заходу було ознайомити учнів  з поняттям «булінг», його видами та проявами; навчити учнів розрізняти «конфліктні ситуації» та ситуації «булінгу»; розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування. На занятті учні ознайомилися з формами булінгу, проведена вправа «Скріпка» (Кожному учню роздається канцелярська скріпка. Учні слухають казку, та виконують певні дії на  прохання вчителя.), вправа «Мозковий штурм»:   Що може стати причиною булінгу? У підсумку проведена вправа Коло ідей  «Як зупинити насильство?».

Віталія Заболотна, класний керівник 8ПМ класу.

У 8 класі фізико – математичного профілю Рівненського ліцею «Елітар» був проведений міні тренінг «Зупинимо боулінг разом».

Діти розділилися на три творчі групи. Кожна група працювала над своїм питанням. Перша група створила пам’ятку для дітей, які на собі відчули булінг і дали відповідь на питання: «Що робити, коли ти став об’єктом булінгу?»

Друга група розповіла, що може стати причиною булінгу, а третя група проаналізувала як себе поводити, коли ти став свідком булінгу.

Ліцеїсти працювали творчо. Знайшли багато корисної інформації, а на завершення подивилися відео – урок «Зупинимо булінг разом!»

Класний керівник 8 М класу: Турченюк І.В.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email