fbpx

Сміймось, українці!

 Кажуть мудрі, що сміх не лише покращує настрій людини, забарвлює світ у яскраві тони, а й продовжує життя. Складно із цим не погодитися! Хоч би якими не були проблеми, а справжній українець завжди знайде привід для сміху – щирого і відкритого.

   Учні ліцею «Елітар» не виняток. Чому? А тому, що беруть участь у всіх заходах, які дарують приємні емоції. Одним із таких є конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники». Він демонструє кращі традиції українського гумору і долучає молоде покоління до збереження культурної спадщини нашого народу, виховує почуття патріотизму та національної гідності.

   Учень 8-ФМ класу Федорчук Сергій показав майстерність виконання, оригінальність та артистичність, зачитавши гумореску Павла Глазового «Залізний характер». Його культура виконавської і сценічної майстерності приємно вразила поважне журі. Сергій посів на конкурсі почесне ІІ місце серед усіх освітніх закладів міста.

   Відрадно, що ліцеїсти самостійно проявляють ініціативу, долучаються до конкурсів такого роду, адже це свідчить, що українці – самобутні, оригінальні, мають прекрасне почуття гумору і не бояться демонструвати його всьому світові.

Приємного перегляду!

Бондаренко О.І

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email