fbpx

ПРО ЗАКЛАД

Рівненський природничо-математичний ліцей „Елітар” – заклад нового типу, що діє з 1994 року. Утвердився у регіоні як заклад з впровадженням нових освітніх технологій.

Рівень навчального та інтелектуального розвитку ліцеїстів неодноразово підтверджувався на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, турнірах, де учні ліцею ставали призерами. Ліцеїсти  посідають призові місця на ІІ-IV етапах олімпіад з базових дисциплін,  Призових місць систематично здобувають на конкурсах захистах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, команда учнів закладу неодноразово виборола перемогу в обласному Турнірі юних фізиків. За результативні здобутки учні ліцею не одноразово були відзначені Стипендіями Президента України, Голови облдержадміністрації та Стипендіями міського голови.

Рівненський природничо-математичний ліцей „Елітар” визнано лауреатом Всеукраїнського конкурсу „100 кращих шкіл України” у номінації „Школа сучасних освітніх технологій”. Ліцей цілком заслужено неодноразово здобував звання «Флагман освіти і науки України», що визначає його місце в освітній траєкторії. Директор Желюк Олег Миколайович здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі „100 кращих керівників України” у номінації „Стратегія та розвиток навчального закладу”. Учні ліцею залучаються до участі у міжнародних програмах, проектах. Успішно діє в ліцеї учнівське самоврядування. Цікавим та активним є дозвілля та відпочинок ліцеїстів.

Ліцей – це загальноосвітній навчальний заклад, що забезпечує здобуття освіти понад обов’язковий державний мінімум, здійснює науково-теоретичну та загальнокультурну підготовку здібних та обдарованих дітей. Заклад приймає на навчання у 8-11 класи учнів, які пройшли конкурсний відбір. Класи формуються за профілями: фізико-математичний та природничий. Учні поглиблено вивчають математику, фізику, хімію, біологію, пріоритети надаються вивченню інформатики. На базі ліцею діють міські відділення Малої академії наук, зокрема: математики, прикладної математики, фізики, хімії, біології, інформатики. Ліцеїсти проводять наукові та експериментальні дослідження на базі лабораторій вищих навчальних закладів з якими ліцей має угоду про співпрацю.

Ліцейна сім’я налічує

2000+

Випускників

200+

Учнів

20+

Вчителів

Адміністрація закладу

_18_7992+
Желюк Олег Миколайович

директор ліцею

Заслужений  вчитель України, кандидат педагогічних наук, вчитель фізики та інформатики спеціаліст вищої категорії, “вчитель-методист”.

_3_7828+
Сидорчук Людмила Костянтинівна

заступник директора з навчально-методичної роботи

вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, “вчитель-методист”, Відміник освіти України.

Данилюк Роман Едуардович

заступник директора з навчально-виховної роботи

вчитель фізики та хімії, спеціаліст вищої категорії, “вчитель методист”.

_5_7842
Перепелиця Алла Іванівна

заступник директора з виховної роботи

вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, “вчитель-методист”.

3D модель закладу

Автор моделі: Бондарець Ярослав, учень 11 класу фізико-математичного профілю ПМЛ “Елітар” (2014 рік)