fbpx

Збагачені духовно

Відпочити від навчальних буднів і доторкнутися душею до прекрасного мріють усі. А особливо учні, які вже наприкінці року стомлені. А де ж набратися сил, як не в театрі? Там вирує своє життя, ніяк не схоже на наше страшне сьогодення. І лише у храмі мистецтва вчишся дивитися на світ по-новому, крізь спалахи софітів.

Учні 10 фм класу Рівненського ліцею «Елітар» на чолі з учителем української мови й літератури Бондаренко О.І. та класним керівником Желюк Н.Д. теж не забули відірватися від буденності та збагатитися духовно, переглянувши виставу в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі «Тіні забутих предків» за однойменною повістю М. Коцюбинського.

Відповідно до освітньої програми ліцеїсти вивчали цю повість, тому їм стало цікаво переглянути постановку твору. Учні поділилися своїм баченням інтерпретації прочитаного тексту на сцені. Вражаюча постановка, особлива увага до автентичних звичаїв, трагічна історія кохання – усе це не відпускало увагу глядачів понад 2 години.

Приємно, що ліцеїсти із задоволенням відвідують храм мистецтва, адже саме театр розкриває найтонші порухи душі, очищає її від скверни сьогодення.

О. Бондаренко

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email